x
sadsad x
asdasd

İlgi Alanlarına Göre Hediye Önerileri

10 Şubat 2021
İlgi Alanlarına Göre Hediye Önerileri

İLGİ ALANLARINA GÖRE HEDİYE ÖNERİLERİ

Özel zamanların vazgeçilmezlerinden olan hediyeler çoğu zaman seçmekte zorlandığınız bir problem haline gelir. Doğru hediyeyi seçebilmeniz için sizlere hediye alacağınız kişilerin zevklerine uygun olarak hediye önerileri vermek istedik.

Dizi/Film Tutkunlarına Özel Hediye Önerileri

dizifilmtutkunlari

Dizi ve filmler son dönemde hayatımızın vazgeçilmez bir aktivitesi haline geldi. Ancak öyle dizi ve filmler var ki pek çok insanın hayatında çok önemli yerlere sahip. Eğer hediye alacağınız kişinin çok sevdiği bir dizi veya filmden haberiniz varsa çok şanslısınız çünkü hediye almak için pek çok seçeneğiniz var.

Birçok kült dizi ve filme ait hediyelik eşya bulmanız mümkün. Bunlar filmlere veya dizilere ait görsellerin basıldığı t-shirt, kupa gibi objeler olabilir. Böylelikle kullanacak olan kişi t-shirt’ü giydikçe veya kupadan çay, kahve içtikçe hem sizi hem de sevdiği diziyi veya filmi hatırlayacak ve mutlu olacaktır. 

Böyle objelerin yanı sıra Harry Potter, Star Wars, Yüzüklerin Efendisi gibi fantastik serilere ait daha farklı objeler de bulabilmeniz mümkün. Örneğin Harry Potter seven bir tanıdığınıza mürver asa hediye alabilir, Star Wars seven birisine ise ışın kılıcı gibi hediyelik eşyalar alabilirsiniz. 

Kitap Kurtlarına Özel Hediye Önerileri

kitapkurtlari

Kitap okumayı sevdiğini bildiğiniz bir yakınınıza hediye almak istiyorsanız biraz alışılmışın dışına çıkmanız mümkün. Örneğin ulaşabileceğiniz bir yazarın kitabını satın alıp, imzalatıp hediye etmek hayat boyu unutamayacağı bir hediye olacaktır. Ancak bu her zaman mümkün olmayabilir. Böyle durumlar için yayınevlerinden belli miktarlık çek alarak kitapseverlere hediye edebilirsiniz. 

Kitap okumayı seven tanıdıklarınıza alabileceğiniz bir başka hediye de el yapımı veya özel tasarımlı kitap ayraçları olabilir.

Müziksiz Yaşayamam Diyenlere Özel Hediye Önerileri

muziksizyasayamam

Herhangi bir müzik aleti çalabilen tanıdıklarınıza müzik aletinin kendisi veya yan bir ürününü hediye olarak alabilirsiniz. Örneğin müzik yapmak, müzikle uğraşmak isteyen kişilere mikrofon, ses kayıt cihazı gibi ilgi alanına yönelik hediyeler bulmanız mümkün.

Eğer müzik dinlemeyi çok seven birisine hediye alacaksanız, bunların başında sevdiği müzisyenlerin ve müzik gruplarının tasarımlarının olduğu objeler geliyor. Hediye alacağınız kişi çok büyük bir ihtimalle sevdiği bir müzisyenin fotoğrafını t-shirt’ünde taşımak isteyecektir. Bunun haricinde odasına asacağı bir tablo, su içerken kullanacağı bir şişe veya sürekli kullanabileceği bir bardağa da aynı şekilde baskı yaptırabilirsiniz.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.