x
sadsad x
asdasd


Tisho Demal Teksitl Ltd . Şti' nin tescilli markasıdır. Demal Tekstil Ltd şti, 1989 yılından bu yana onlarca ülkeye tekstil ürünleri imalatı ve ihracatı yapmaktadır.

Şirketimiz, 2006 da başlayan ar-ge çalışmaları neticesinde, birçok kişinin hayal dahi edemediği bir proje olan, Türkiye'nin ilk online tasarım markası Tisho'yu 2007 yılı başında Türkiye'ye kazandırmıştır.

Tisho'nun ürünlerinin tamamı fabrikamızda imal edilmekte ve basılmaktadır. Bu anlamda, Tisho, imalat deneyimi olan ve imalat ve baskıyı kendi bünyesinde gerçekleştiren sadece Türkiye değil, Dünya'daki tek markadır. Yani aldığınız her bir ürünün ham iplikten başlayarak, örülüp kumaş haline gelmesi, boyanması, kesim ve dikim işlemleri, basılmış ürün olarak elinize gelinceye kadarki bütün işlemler bünyemizde gerçekleşmektedir.

Profesyonel bir ekip ve titiz bir çalışmanın sonucu oluşturulan ve uzun soluklu bir proje olan Tisho, önce Türkiye'de, sonra bölgemiz coğrafyasında ve daha sonra Dünya'da ülkemizi temsil edecek iyi bir marka olmayı hedeflemektedir. 1 yıldan fazla ve onlarca ülkede araştırmalar yapılarak gerçekleştirilen altyapı çalışmalarımız tamamen bu hedefimize ulaşmak için markamızı sağlam temeller üzerine kurmamıza imkan vermiştir. Ülkemizde şu an ulaştığımız marka bilinirliği, bize hedefimize ulaşmanın zor olmadığını göstermiştir.

Marka ismi, logosu, kalitesi ve yaptığı etkinlikler ile birçok kişinin favorisi olan Tisho, her gün bünyesine ünlüler de dahil olmak üzere birçok yeni kişiyi katmaktadır.

Ülkemize getirdiği bu yenilik ile "Tisho", kısa zamanda yazılı ve görsel medyanın ilgi odağı olmuş ve birçok görsel ve yazılı medyada haber yapılmıştır. (Tv8, CnnTürk, Cnbc-e, SkyTürk, TRT1, Milliyet, Bluejean, Heygirl vs. ve çok sayıda yerel medya)

"Tisho", hızını artırmaya, kaliteli hizmet ve ürünler sunmaya devam edecektir.

Size de, şu anda binlerce kişinin yaptığı gibi bize katılarak artık bir "Tisho" lu olduğunuz için teşekkür ederiz.

Sevgilerimizle,
Tisho ekibi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.