x
sadsad x
asdasd

14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerileri

02 Şubat 2022
14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerileri

14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevdiğimiz insanı mutlu etmek, ona olan hislerimizi anlatmak için en etkili yollardan biridir hediye almak. Ancak günlük hayatın koşturmacalarından çoğu zaman unutur ya da fırsat bulamayız. Sevgililer günü ise bunun için mükemmel bir fırsat yaratır. Sevgililer günü için özel olarak yapılan planlar, özenle seçilmiş hediyeler sevgimizi anlatmak için en iyi zamanlardan biridir. 

Sevdiğimiz insana hediye almak  sevgilimizi ne kadar tanırsak tanıyalım oldukça zorlayıcı bir süreçtir. İşin ucunda sevdiğimiz insanı mutlu etmek, bu özel günü onu için daha da özel kılmaya çalışmak olunca daha da zorlanırız. Yazımızın geri kalanında işinizi daha da kolaylaştıracak kişiye özel hediye önerilerinin yanı sıra kadınlar ve erkekler içinde hediye önerilerinden bahsedeceğiz. 

Sevgililer Günü Kişiye Özel Hediye Önerileri

Sevgililer gününde alınan kadınlar için takı çeşitleri, erkekler için parfüm ve saat artık klasikleşmiş hediyeler olarak değerlendiriliyor. Bu hediyeler yerini daha kişisel daha üzerine düşünülmüş hediyeler olan kişiye özel hediyelere bırakmış durumda. İşte sevgililer gününde sevgilinizi özel ve değerli hissettirebileceğiniz hediye önerileri;

Sevgili Kupaları

Birbirilerini tamamlayacak ve kulpları kalp şeklinde tasarlanmış sevgili kupaları sevgililer günü için en ideal hediyelerden biri olabilir. Sevgiliniz ile birbirinizi tamamladığınız mesajını veren bu kupaları kişiye özel olarak tasarlatabilirsiniz. Seçtiğiniz bir fotoğraf baskısını kupa üzerine bastırabilirsiniz. 

Puzzle Tablo

Sevgilinizle geçirdiğiniz özel veya önemli bir günün fotoğrafını hediye etmek istiyor ama klasik çerçeveleri kullanmak istemiyorsanız puzzle tabloları tercih edebilirsiniz. Farklı görüntüsü ve estetik duruşu ile puzzle tablolar seçmiş olduğunuz bir fotoğraf ile tasarlanabilir. 

Sevgililer Günü Kadınlar İçin Hediye Önerileri

Erkekler kadınlara hediye alırken her zaman işlerinin çok zor olduğunu düşünürler. Ancak detaycı olmaları ile biline kadınları dikkat edeceğiniz birkaç ufak detay ile oldukça mutlu edebilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan tasarım hediyeler ile bu mümkün! Peki nasıl bir şey almalıyım diye düşünüyorsanız şunlara göz atmanızda fayda var;

Kişiye Özel Fotoğraf Ve İsim Yazılı Tişört

Sevgilinizle geçirdiğiniz güzel bir günün fotoğrafı, sadece ikinize özel bir söz ya da hayalini kurduğunuz bir anın resmi. Kişiye özel tişörtler sayesinde seçtiğiniz görseli tişört üzerine baskısının yapılmasını sağlayarak oldukça özel bir hediye oluşturabilirsiniz. 

Magnet

Son dönemlerin en popüler hediyelerinden biri magnetler. Her ne kadar sadece buzdolabı üstünde kullanılacağı düşünülse de odanızı süslemeniz içinde magnet tutucu panolar mevcut. İlişkinizin özel anlarından seçeceğiniz fotoğraflar ise sevgilinizin duvarını sadece ikinizin fotoğraflarının yer aldığı bir sanat galerisine çevirebilirsiniz. 

Sevgililer Günü Erkekler İçin Hediye Önerileri

Sevgililer günü her ne kadar sadece kadınlar için özel bir günmüş gibi düşünülse de erkekler içinde sevildiğini hissetmek onu mutlu olmasını sağlayacaktır. Sevgilinizin bu özel günde kendini değerli ve özel hissetmesini istiyorsanız onun için özel olarak tasarlatabileceğiniz şu hediyelere göz atabilirsiniz;

Nakış İşlemeli Erkek Siyah Gömlek

Gömlek, erkeklerin en çok tercih ettiği, kullandığı kıyafetlerden biridir. Adının soyadının ya da baş harflerinin nakış işleme ile üzerinde yer aldığı bir gömlek tasarlayabilirsiniz. Böylece her giydiğinde hem sizi hatırlatacak hem de kendini özel hissedeceği bir hediye almış olursunuz.

Kare Yastık

Evde de sevginizi hatırlatmak isterseniz, kendi tasarlayabileceğiniz yastıklar tam size göre. İsterseniz yazı, isterseniz fotoğraflarınızı kullanarak tasarlayabileceğiniz bu rahat ve sevimli yastıklarla sevdiğinize sevginizi anlatabilirsiniz.

Tisho ekibi olarak bu yazımızda sizin için 14 Şubat Sevgililer Günü hediye önerileri sunmaya çalıştık. Eğer sevgilinizi bu özel günde mutlu etmek ve bugünü daha da özel kılmak istiyorsanız sitemizde bulunan farklı modellerdeki kişiye özel tasarlanmış hediyelere göz atabilirsiniz! 

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.