TELİF HAKLARI

Dizaynınızı Tisho ürünleri üzerinde görmek istiyorsanız, lisanslama ve telif hakkı kurallarını aşağıdaki şekilde kabul etmeniz gerekmektedir.

- " Gönderdiğim resim, tasarım, yazının ticari lisansı ve üretme hakkı bana aittir."
- " Eğer, herhangi bir sebeple, kullandığım tasarımın lisans sahibi Tisho ile bağlantı kurarsa, hukiki sorumluluğu bana aittir. Bilgilerim tasarım sahibine verilebilir ve doğacak bütün olumsuz durumlardan tarafım sorumludur."
- " Üçüncü şahıslara ait telif hakkı ile korunan bir dizayn kullanmak ciddi bir suçtur ve ağır cezaları vardır."
- " Şahsımdan kaynaklanan bu tür sorunlarla ilgili Demal Tekstil İnşaat Turizm Gida LTD. ŞTİ. her türlü hukuki yola başvurabilir."


"Tisho" İÇERİK HAKLARI

- Site içeriğinde bulunan tüm yazılı ve görsel unsurlara ait haklar Tisho’ya veya içerik sağlayıcılarına ait olup, Tisho’un yazılı izni olmadan, kısmen veya tamamen kullanılması, kopyalanması, değişiklik yapılması, ticari amaçla elde bulundurulması yasaktır.
- Ziyaretçi, siteyi kullanırken, tüm işlemlerinden kişisel olarak sorumludur. Doğabilecek zararlardan, Tisho sorumlu tutulamaz.
- Tisho, içeriğindeki kullanıcılar tarafindan iletilmiş görüş ve düşüncelerinden sorumlu tutulamaz.
- Tisho veritabanında sakladığı site üyelerine ait bilgilerin güvenliğini mümkün olduğunca korumaya çalışır, fakat hacking ve benzeri dış müdahaleler ile olabilecek zararlardan Tisho hiç bir sekilde sorumlu tutulamaz.