Taç Tasarımlı Kız Bebek Doğum Günü Magneti

39,00 TL     30,00 TLKargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Bu mesajı size teşekkür etmek için yazıyorum. Gerçekten çok iyi bir düşünce, alış verişe çıktığımda hep aklımdan bir dizayn yapar keşke onu bulsamda alsam diye düşünürdüm. Tabi bulamazdım ama siz bu hizmeti eve kadar getirmişsiniz. Fiyatlarda çok uygun, bir video izlerken orda gördüm sitenizin adını merakımdan girdim ve iykide girmişim. Reklamı biraz daha geliştirin bence Böyle bir site açtınız ve hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim..."

salih açıkalın - 12/04/2010

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Magnet Ölçüleri : 9x6,5 cm

Kız çocukları için tasarlanmış fotoğraflı doğum günü magneti. Bu modelimizde dilerseniz kızınızın ismini, yaşını ve doğum tarihini ekleyebilirsiniz.

Çocuklarınızın en güzel gününde davete gelen misafirlerinize, o günün anısına çocuğunuzun fotoğrafıyla hazırlanmış bu magnetlerden hediye edebilirsiniz. Fotoğraflarınızı kolayca yükleyin. İstediğiniz şablonu kullanarak adet sınırı olmadan istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.Tisho Taç Tasarımlı Kız Bebek Doğum Günü Magneti Taç Tasarımlı Kız Bebek Doğum Günü Magneti hazir-200 30.00 TL In stock Çocuklarınızın en güzel gününde davete gelen misafirlerinize, o günün anısına çocuğunuzun fotoğrafıyla hazırlanmış bu magnetlerden hediye edebilirsiniz.