T-shirt Baskı

baskılı tişört, kendin dizayn et   t-shirt tasarım

T-SHIRT (TİŞÖRT) BASKI, ÜRÜN ve TASARIM

1- T-shirt (Tişört) Baskı

Kaliteli Baskı: Tisho nun kullandığı baskı yöntemi şu an Dünya'daki en yeni baskı teknolojisi olan "Breathing Print" yani Nefes Alabilen Baskı teknolojisidir. Kumaşlanan bütünleşen bu baskı yöntemi oldukça şık görünümlü, yıkamaya karşı çok dayanıklıdır. Yani bildiğiniz birkaç yıkamadan sonra çatlayan plastik yapıştırma baskılardan veya ürün üzerinde çamur gibi duran sıvama boya baskılardan çok farklıdır. Bu nedenle Tisho'yu bir defa tecih eden binlerce kişi bu baskı kalitesini gördükten sonra sadece Tisho ürünlerini giyebilmektedir.
Ayrıca kullandığımız baskı yöntemi, hem sizin hem de çocuklarınızın kullanabileceği, sağlığa hiçbir zararı olmayan ve doğa dostu yöntemlerle uygulanmaktadır.(Qeko-tex Standart 100 Certificate)

2- Kumaş

Kaliteli Kumaş: Tişört, Kapşonlu gibi Tisho ürünlerinin tamamı 1.sınıf Penye Kumaş kullanılarak üretilmektedir. Bu kumaş şu anda kullanılan en kaliteli pamuktan imal edilen iplik kullanılarak yapılır. Kumaş üretim sırasında uyguladığımız özel işlemlerle yıkama sonrası çekme ihtimali hemen hemen sıfıra düşürülmüştür. Yakada kullanılan özel ribana ise yüksek sıcaklıkta dahi kendini salmayacak ve yakanın bir tarafına kaymasını engelleyecek şekilde üretilmiştir.

3- Kalıp

Detaylandırılmış Kalıp Modelleri: Tisho Ürünlerinde 2 tür kalıp vardır. Birincisi Basic tabiri edilen ve standart ürünler, diğeri de spor (fit) kesim ürünlerdir. Fit kesim ürünlerde vucüdünuza tam uyum sağlanabilmesi için çok ince hatlar ve geçişler bulunmaktadır. Bu kalıp modelini giydiğinizde, ürünün özel terzide sizin için yapılmış gibi oturduğunu görürsünüz.

4- İşçilik

Özenli ve deneyimli işçilik: Tisho Ürünlerinde 2 tür kalıp vardır. Birincisi Basic tabiri edilen ve standart ürünler, diğeri de spor (fit) kesim ürünlerdir. Fit kesim ürünlerde vucüdünuza tam uyum sağlanabilmesi için çok ince hatlar ve geçişler bulunmaktadır. Bu kalıp modelini giydiğinizde, ürünün özel terzide sizin için yapılmış gibi oturduğunu görürsünüz.

T-shirt (Tişört) Tasarım

T-shirt (Tişört) üzerine ;
- Bilgisayarınızdaki bir resim veya fotğrafı ekleyebilir,
- İstediğiniz yazıyı yazabilir veya
- Sitemizde yüzlerde hazır tasarımdan birini beğenebilirsiniz.


ve tamamen size özel bir kapşonlu tasarımı yapabilirsiniz.
Tasarım (Dizayn) sayfasına gitmek için tıklayın

Şu anki Tişört ve Kapşonlu Modeller

Erkek;
- Kapşonlu (Kapüşonlu)
- Basic Sıfır Yaka Tişört
- V Yaka
- Uzun Kollu
- Kısa Kollu ve
- Kolsuz,


Bayan;
- Kapşonlu (Kapüşonlu)
- Basic Yakalı (Açık ve Kapalı Yaka)
- Kısa Kollu
- Uzun Kollu
- Racer Back ve
- Askılı,

Çocuk;
- Erkek Çocuk Kısa Kol Tişört

- Kız Çocuk Kısa Kol Tişört

(Modeller hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın)

t-shirt tişört tasarım dizayn design