Sıkça Sorulan Sorular


 • Bilgisayarımdaki bir resmi tişört üzerine ekleyebilir miyim ?

  Evet. İnternette bulduğunuz bir resmi veya herhangi bir fotoğrafı tişört üzerine ekleyebilirsiniz. Bunun için Kendin Tasarla bölümüne girdikten sonra Fotoğraf Ekle butonuna tıklayın. Eklediğiniz resmin büyüklüğünü değiştirebilirsiniz.

 • Resmimdeki zemin rengini istemiyorum. Ne yapabilirim?

  Resimdeki zemin alınabilir. Bunun için Sipariş aşamasında "Müşteri Temsilcisine Not" kısmına zemin rengi istemediğinizi belirtmelisiniz. Ancak resminizde kayıplar olabilir..
  Çünkü sizin tek renk olarak gördüğünüz zemin rengi yüzlerce renk karışımlarından oluşur. Ve grafik programları zemin rengini alırken resimde aşağıda gördüğünüz gibi kayıplar oluşturabilir.
  Photoshop kullanarak zemin rengi hazırlanma videosu için tıklayın.

 • Fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

  Dizayn edilen ürünün fiyatını altında görebilirsiniz: Kendin Tasarla sayfamız için tıklayın

 • Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

  Bonus, Worldcard kredi kartlarına 4 taksit ile ödeme yapabilisiniz. Diğer banka kartlarına taksit uygulaması konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 • Sipariş verdikten sonra değişiklik yapabilir miyim?

  Değişiklik yapabilmemiz için siparişinizin "Yeni" konumunda olması gerekir. "Üretim" aşamasındaki bir sipariş üzerinde değişiklik yapmak çok zordur. Bu nedenle hatanızı fark eder etmez mail veya telefon yolu ile bize ulaşırsanız hemen istediğiniz değişikliği yapabiliriz.

 • Kargom geldiğinde evde kimse yoksa ne olur?

  Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. Kargo 3 gün şubede bekletildikten sonra almamanız durumunda bize geri gönderir.

 • Tişörtüm bana geldikten sonra bedeni uymazsa değiştirebilir miyim?

  6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, "Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler" iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez. Bu nedenle kişiselleştirdiğiniz üründe hata olup olmadığını kontrol ederek sipariş veriniz.

 • Nasıl indirim kuponu kazanabilirim?

  Siparişiniz kargoya verildiğinde otomatik olarak 10% indirim kuponu kazanırsınız. Ayrıca satın aldığınız bir ürün ile fotoğrafınızı gönderirseniz 15% indirim kuponu kazanırsınız.

 • İndirim kuponum var. Nasıl kullanabilirim?

  İndirim kuponunuzu ürünü sepete ekledikten sonra KAMPANYA KODU bölümüne yazmanız yeterlidir.

 • Tisho baskılarında hangi tür boyaları kullanmaktadır?

  Tisho dünyanın en yeni baskı teknolojisi olan "Nefes Alabilen Baskı" teknolojisini kullanmaktadır. Tisho'nun kullandığı boyalar tamamen sağlıklı olup, şu an en geçerli olan “Textile Confidence” sağlık setifikasına sahiptir. Gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz.

 • Hangi formatlarda dosyaları ekleyebilirim?

  JPG,PNG,GIF ve BMP formatında dosyaları ekleyebilirsiniz.

 • Maksimum kaç MB dosya ekleyebilirim?

  En büyük 6 MB boyutunda dosya ekleyebilirsiniz.

 • Ödeme yöntemleri nelerdir?

  Kredi Kartı veya Banka Havalesi ile ödemenizi yapabilirsiniz.

 • Kredi kartına taksit seçenekleri nelerdir?

  Bonus ve Worldcard destekleyen kredi kartlarına 4 taksit ile ödeme yapabilisiniz.

 • Şirketinize gelerek ödeme yapabiliyor muyuz?

  Evet. Siparişinizi internet üzerinden tamamladıktan sonra şirketimize gelerek ödeme yapabilirsiniz. Daha sonra biz tişörtünüzü hazırlayıp adresinize gönderebiliriz veya şirketimizden teslim alabilirsiniz.

 • Siparişimin durumunu nasıl takip edebilirim?

  Siparişinizin durumunu üye sayfanıza girdikten sonra "Siparişlerim" linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 • Sipariş iptal ve iade şartları nelerdir?

  Sipariş İade:

  100% müşteri memnuniyeti amaçlayan Tisho, kendi tarafından kaynaklanan hataları hemen telafi eder. Ve ürünün yenisini yaparak alıcıya gönderir.

  İade edilecek ürünler için şu adımlar takip edilir.

  1- Şikayet sahibinin iddiası sipariş detayları bölümünden dikkatlice incelenir.
  2- Gerekirse şikayet sahibinden hatalı olduğu iddia ettiği yerin veya ürünün fotoğrafı istenir.
  3- Üründe Tisho'dan kaynaklanan herhangi bir hata var ise, hatalı ürün istenir ve hemen yenisi hazırlanarak bedelsiz olarak yollanır.

  Tarafımızdan yapılan bir hatada ödeme iadesi yapılmaz. Ürünün yenisi ve doğrusu bedelsiz olarak yapılır ve size tekrar gönderilir.

  6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, "Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler" iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez. Bu nedenle kişiselleştirdiğiniz üründe hata olup olmadığını kontrol ederek sipariş veriniz.

  Tarafımızdan yapılan bir hatada ödeme iadesi yapılmaz. Ürünün yenisi ve doğrusu bedelsiz olarak hazırlanır ve size tekrar gönderilir.

  Ancak ürünlerimiz tamamen size özel olduğu için, sizden kaynaklanan hatalardan dolayı iade alamamaktayız. Bu nedenle gerek dizaynda, gerekse beden seçiminde lütfen dikkatli olun.

  Sipariş İptali:

  Siparişinizi işleme alınmadan yani "Yeni" konumunda iken iptal edebilirsiniz. "Üretimde" konumunda olan siparişiniz artık işleme alındığı için iptal etme hakkınız olmayabilir. Sipariş iptali tarafımızdan yapılmaktadır. İptal etmek için mail veya telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

 • Sipariş aşamasındaki güvenlik nasıl oluşuyor?

  tisho.com, SSL (Secure Security Layer) tarafından korunmaktadır. SSL, kişisel bilgilerinizi her türlü tehlike ve saldırıya karşı koruyan bir güvenlik teknolojisidir. Yani kişisel bilgilerinizin kullandığınız internet tarayıcısından (Internet Explorer, Edge, Chrome, Firefox, Opera vb.) Tisho sunucularına güvenli bir şekilde gelmesini sağlamaktadır.

 • Gizlilik sözleşmeniz var mı ve neler içeriyor?

  Evet, müşteri memnuniyeti bizim ilk prensibimizdir. Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla sitemizin sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek bilgi alınmak istenen konularda danışmakta tereddüt etmeyiniz. Kişisel bilgileriniz ( ad, e-posta adresi, teslimat adresi vb. ) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve bu bilgiler bize ürünlerinizi size daha hızlı ulaştırmak için gereklidir. Rahat ve güvenli alış-veriş yapmanız için gerekli olan kredi kart bilgileriniz bize ulaşmamaktadır ve sistemimize girmemektedir. Ödemeler sizin bankanız ve bizim bankamız arasında olmaktadır. Kişisel bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve onları sadece siz değiştirebilirsiniz, bizim veya üçüncü kişilerin bu bilgilere ulaşması veya değiştirmesi kesinlikle mümkün değildir. Üyelerin şahsi bilgileri, sadece sitemiz ile siz üyeler arasında birebir iletişimde kullanılır. İstediğiniz zaman üyelikten istifa edebilirsiniz ve üyelikten ayrıldıktan sonra bütün bilgileriniz silinir ve hiçbir şekilde kullanılmaz.