Sevdiklerinize Özel Fotoğraf Baskılı Kare Taş Tablo

39,90 TL     29,90 TLKargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"TİSH-O EKİBİ HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM. SİPARİŞİMİ BUGÜN ALDIM BU KADAR HIZLI VE BU KADAR KALİTELİ BİR HİZMET GERÇEKTEN BEKLEMİYORDUM...GERÇEKTEN ÇOK BEĞENDİM EMEĞİNİZE SAĞLIK "

Recep Yeter - 13/01/2010

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz en güzel anılarınızı hatırlatan fotoğraflarınızı bilgisayarda, telefonda saklamaya alışmışsınızdır. Bu fotoğraflarınızı başka platformda özenle saklayabileceğiniz, alışkanlıklarınızın dışına çıkacağınız harika bir önerimiz var. Sevdiklerinize Özel Fotoğraf Baskılı Kare Taş Tablo.. Sevgiliniz ile geçirdiğiniz zamanlar sizin için oldukça değerlidir. Bu anıları ölümsüz yaparak çektiğiniz fotoğraflarınızla kendi taş tablonuzu oluşturabilirsiniz veya birisine böyle bir taş tablo hediye edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişi ve sizin isminiz, size özel bir tarih ile ekleyebileceğiniz fotoğafınız ile hazırlanacak olan Sevdiklerinize Özel Fotoğraf Baskılı Kare Taş Tablo, süpriz niteliğinde bir hediye olacak.

Mükemmel bir hatıra niteliğindeki Sevdiklerinize Özel Fotoğraf Baskılı Kare Taş Tabloyu kaçırmamanızda fayda var!

  • Parlak yüzey üzerine kaliteli bir baskı ile muhteşem bir görüntü elde edeceksiniz. Masaüstünde duracak şekilde, kendi özel ayaklarıyla gönderilmektedir.
  • Kare Taş Tablo boyutları: 15x15 cm ve 20x20cm
  • Kalp Taş Tablo boyutlar: 21x21 cm
  • Oval Taş Tablo boyutları: 16x16 cm ve 20x20 cm
  • Eğimli Taş Tablo: 20x20 cm


  • Tisho Sevdiklerinize Özel Fotoğraf Baskılı Kare Taş Tablo Sevdiklerinize Özel Fotoğraf Baskılı Kare Taş Tablo hazir-168 29.90 TL In stock Doğum günü, yıldönümü gibi özel günlerde alabileceğiniz fotoğraf baskılı taş tablo