Resim Baskılı Ve İsim Yazılı Bayan Kapşonlu Sweatshirt

59,90 TL     49,90 TLKargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Tish-o ekibinin bu denli özenli ve hassas çalışmasından dolayı memnuniyetimi nasıl ifade edeceğimi bile bilemiyorum..Yeğenimin doğumgünü için yaptırmak istediğim ve gün sıkıntısı yaşadığım halde Salı akşamüzeri verdiğim siparişimin zamanında elimde olmasını sağladıkları için tüm kalbimle teşekkürlerimi sunuyorum..Ve ürünlerinin kalitesi ve sunumundaki başarılarının devamını diliyorum.Tekrar görüşmek üzere..."

yeliz gülcan - 21/05/2009

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz en güzel anılarınızı hatırlatan fotoğraflarınızı bilgisayarda, telefonda saklamaya alışmışsınızdır. Bu fotoğraflarınızı başka platformda özenle saklayabileceğiniz, alışkanlıklarınızın dışına çıkacağınız harika bir önerimiz var. Resim Baskılı ve İsim Yazılı Bayan Kapşonlu Sweatshirt.. Sevgiliniz ile geçirdiğiniz zamanlar sizin için oldukça değerlidir. Bu anıları ölümsüz yaparak çektiğiniz fotoğraflarınızla kendi sweatshirtünüzü oluşturabilirsiniz veya birisine böyle bir sweatshirt hediye edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişi ve sizin isminiz, size özel bir tarih ile ekleyebileceğiniz fotoğafınız ile hazırlanacak olan Resim Baskılı ve İsim Yazılı Bayan Kapşonlu Sweatshirt, süpriz niteliğinde bir hediye olacak.

Mükemmel bir hatıra niteliğindeki Resim Baskılı ve İsim Yazılı Bayan Kapşonlu Sweatshirtü kaçırmamanızda fayda var! 

  • Kendi fabrikamızda üretilen, 1.sınıf 2 iplik penye kalın kumaş kullanılarak yapılan özel dikim ve işçilik uygulanan oldukça kaliteli bir ürün.
  • Ürün kumaş metrekare gramajı oldukça yüksek ve 260 gr/m2 dır.
  • %100 pamuk


  • Tisho Resim Baskılı Ve İsim Yazılı Bayan Kapşonlu Sweatshirt Resim Baskılı Ve İsim Yazılı Bayan Kapşonlu Sweatshirt hazir-165 49.90 TL In stock Sevdiklerinizin Fotoğraflarını Kapşonlu Sweatshirta Ekleyip Uygun Fiyata Satın Alabilirsiniz.