Mevlana Kabartmalı Anahtarlık ve Kalem Seti

89,90 TL     79,90 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Öncelikle teşekkürlerimi bildirmek isterim.Geç verdiğim bir siparişi tam zamanında gönderdiğiniz için ayrıca ürününüzü gerçekten çok beğendim tekrar teşekkür etmek istedim. saygılarımla, Savaş ÖZDEMİR"

SAVAŞ ÖZDEMİR - 13/03/2009

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye özel Mevlana Kabartmalı Kalem ve Anahtarlık Seti iş arkadaşlarına, öğretmenlere, patronlara, işe yeni başlayan arkadaşlara, eşlere, babalara alınabilecek çok şık bir heditedir. İsim baskılı kişiye özel kalem ve anahtarlık tasarımı çok kullanışlı ve anlamlı bir hediyedir. Hediye kişiye özel kalemlerin ve anahtarlığın üstüne, hediye edeceğiniz kişinin adını yazdırabilirsiniz. Kişiye özel kalem hediyeleri uzun yıllar kullanıldığında sevdiklerinize sizi hatırlatacak şahane bir hediye. Özel kuyusunda tarafınıza gönderilen kişiye özel kalem hediyeleri çok dikkat çekici bir hediye olacaktır. Aynı zamanda hediye edeceğiniz kişi kendisini çok özel hissedecektir.

  • 12x18cm özel kutusunda gönderilir.
  • Kalemin boyu 14 cm dir.
  • Anahtarlığın boyu 13 cm dir.
  • Kalem mavi yazmaktadır.


  • Tisho Mevlana Kabartmalı Anahtarlık ve Kalem Seti Mevlana Kabartmalı Anahtarlık ve Kalem Seti hazir-447 79.90 TL In stock Mevlana Kabartmalı Anahtarlık ve Kalem Seti iş arkadaşlarına , öğretmenlere , patronlara , işe yeni başlayan arkadaşlara , eşlere, babalara alınabilecek çok özel ve anlamlı bir hediyedir. Üzerinde Mevlana kabartması bulunan kalem üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz.