Lacivert Kırmızı Yakalı Erkek Slimfit Gömlek

89,90 TL     69,90 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı





"Kendi tasarladığım Motley Crüe tişörtümün baskısı beklediğimden çok daha güzel olmuş. Resimden taşan kısımları silip sadece logoyu basmanız tişörtü üç dört kat daha orijinal ve kusursuz yapmış. Sizlere sonsuz teşekkürler. İşinizi bu derecede bilinçli ve profesyonel yaptığınızı bilmiyordum. En kısa zamanda yeni bir tasarımda buluşmayı diliyorum."

Hakan Atay - 01/05/2012

Bütün Yorumlar

Sevgiliniz eşiniz babanız kardeşiniz için hediye düşünüyorsanız kişiye özel gömlek ideal bir hediyedir.Gömlekler erkeklerin en çok kullandığı kıyafetin başında gelir .Sıradan ürünler hediye olmaktan çıktı artık ve kişiye özel olduğu için gömlek hediyeleri bir erkeğe verilebilecek en güzel hediyelerden biri .Eşinize sevgilinize babanıza İsim baskılı gömlek yaptırıp yaka kısmına ömür boyu sizi hatırlatacak mesajınızı, sağ ve sol manşetlerine de hediye edeceğiniz kişinin isminin baş harflerini yazdırabilirsiniz, yada firma çalışanlarına firmanıza ait logo baskılı gömlek yaptırabilirsiniz firmanızın daha prestijli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.Tasarım gömlekler dar kesimdir siyah ve beyaz renk seçeneklerimiz mevcuttur.Hediye gömlekler her mevsim kullanılacak hediyelerden biridir yazın tek başına kışın ise bir kazak içine giyilebilecek özel bir giysidir.



Tisho Lacivert Kırmızı Yakalı Erkek Slimfit Gömlek Lacivert Kırmızı Yakalı Erkek Slimfit Gömlek hazir-113 69.90 TL In stock Lacivert Kırmızı Yakalı Erkek Slimfit Gömlek. Lacivert Kırmızı Yakalı Erkek Slimfit Gömlek ile sevdiklerinize sürpriz yapın