Kişiye Özel Usb Anahtarlık

59,90 TL     39,90 TL


Ürün şu anda tedarik edilememektedir.
Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"bugün siparişimi aldım ve çok başarılı bir çalışma olmuş tüm tisho ekibine çok teşekkür etmek istiyorum. tish-odan ilk defa bir sipariş verdim ve tasarım aşamasından siparişimi verinceye kadar ki süre zarfında göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı duyduğum memnuniyeti de dile getirmek istiyorum. ayrıca şöyle bir önerim var ki kupa bardakların başka renkleri de olabilir miydi acaba?"

nursen aydın - 10/08/2010

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye özel usb anahtarlık 8 GB  lık şahane bir tasarımdır. Anahtarlık şeklindeki  flash bellek sayesinde usb kaybetme alışkanlıklarınız son bulacak. Usb anahtarlık tasarımı sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlandı. Eşinize arkadaşlarınıza sevgilinize  hediye usb anahtarlık verebilirsiniz. Usb anahtarlık hediyeleri hem erkekler hemde bayanlar için ideal bir hediyedir. Sevdiklerinize isim baskılı usb anahtarlık ve logo baskılı usb anahtarlıkyaptırabilirsiniz. Tasarım usb anahtarlıklar deri kılıflı olduğu için darbelere dayanıklıdır.Hediye usb anahtarlık üzerine lazer tekniği  ile  istediğiniz ismi ve yazıyı işliyoruz ve hediye usb anahtarlığı kişiye özel bir hediyeye dönüştürüyoruz.Sevdiklerinize kullanışlı ve özel bir hediye arıyorsanız bu ürün harika bir seçim olacaktır.

NOT: Üründeki yazılarda Baş Harfler Büyük, diğerleri küçük harf olarak yazılır. Örneğin: Ahmet, Sevgi

Tisho Kişiye Özel Usb Anahtarlık Kişiye Özel Usb Anahtarlık hazir-14 39.90 TL In stock Hediye Kişiye Özel Usb Ram Anahtarlık Harika bir hediye ürünü. Kişiye Usb Ram Anahtarlık ile sevdiklerinizi mutlu edin.