Kişiye Özel Peri ve Kalpli Çocuk Aynası

99,00 TL     89,00 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Merhabalar 17/03/2009 saat 13:30da verdiğim siparişimi 20/03/2009 saat 11:50de teslim aldım. Kısaca tish-o ve tish-o ekibi hakında söyleyeceklerimi şu şekilde dile getirebilirim. Titiz, temiz çalışma. İlgili, iddialı firma. Sevimli, sevecen desenler. Hızlı, harika teslimat. O bir vazgeçilmez. Farklı siparişlerde görüşmek dileğiyle. Teşekkürler. "

ERHAN BİLGİÇ - 20/03/2009

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Standart Ebat : 55cm genişlik, 55cm yükseklik
Maximum Ebat : 75cm genişlik, 75cm yükseklik

Kişiye Özel Peri ve Kalpli Çocuk Aynası

Çocuk Aynası, dayanıklılığı ile bilinen plexiglass aynadan özel lazer ile kesilerek üretilir. Oldukça hafiftir ve arkasında yer alan çift taraflı köpük bant ile yapıştırıldığı yüzeyde siz çıkarmadığınız sürece yıllarca kalabilir. Cam gibi tehlikeli olmadığı için elinizi kesme riski yoktur. Harfler birbirine birleşik değildir, ürününüz ile birlikte gelen şablon yardımıyla duvara uygulanır. Çocuklarınızın odasında güvenle kullanabilirsiniz. 

Ürünlerimiz 3mm gerçek cam ayna kalınlığındadır.

Ürünlerimizde deforme, yıpranma, görüntü bozulması, hava şartlarına göre belirli bir süre sonra çatlama, kararma, solma gibi durumlar kesinlikle yaşanmamaktadır.Tisho Kişiye Özel Peri ve Kalpli Çocuk Aynası Kişiye Özel Peri ve Kalpli Çocuk Aynası hazir-139 89.00 TL In stock Peri ve Kalpli Çocuk Aynası Tasarımı ile Sizde Çocuğunuzun İsmini Yazarak Onu Mutlu Edin.