Kişiye Özel İsimli Tren Çocuk Aynası

99,00 TL     89,00 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Tishoyu denemek istedim. Gerçekten çok memnun kaldım. Erkek arkadaşıma da aldım. Rica ettim seni seviyorum diye not koymalarını. Kırmadılar memnuniyetle yaptılar. Tekrar teşekkür ediyorum. Herkese gönül rahatlığı ile önerebileceğim güvenilir alışveriş sitesi ."

Bihter Albayrak - 04/04/2016

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Standart Ebat : 70cm genişlik, 23cm yükseklik
Maximum Ebat : 90cm genişlik, 30cm yükseklik

Kişiye Özel İsimli Tren Çocuk Aynası

Çocuk Aynası, dayanıklılığı ile bilinen plexiglass aynadan özel lazer ile kesilerek üretilir. Oldukça hafiftir ve arkasında yer alan çift taraflı köpük bant ile yapıştırıldığı yüzeyde siz çıkarmadığınız sürece yıllarca kalabilir. Cam gibi tehlikeli olmadığı için elinizi kesme riski yoktur. Harfler birbirine birleşik değildir, ürününüz ile birlikte gelen şablon yardımıyla duvara uygulanır. Çocuklarınızın odasında güvenle kullanabilirsiniz.

İstediğiniz herhangi bir ismin tasarımı çıkarılarak, parçalar birleştiğinde seçtiğiniz tasarımı oluşturacak şekilde dekoratif aynaya dönüştürülüyor.

Ürünlerimizde deforme, yıpranma, görüntü bozulması, hava şartlarına göre belirli bir süre sonra çatlama, kararma, solma gibi durumlar kesinlikle yaşanmamaktadır.Tisho Kişiye Özel İsimli Tren Çocuk Aynası Kişiye Özel İsimli Tren Çocuk Aynası hazir-143 89.00 TL In stock Kişiye Özel İsimli Tren Çocuk Aynası ile Sizde Çocuklarınızı Mutlu Edin