Kişiye Özel İsim Baskılı Bayan Kapşonlu Sweatshirt

59,90 TL     49,90 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Değerli Tish-o Yöneticileri siparişimi yazarken, gönderdiğim resimin çerçevesini tam olarak belirleyemediğim için, Çerçeve uygun ve düzgün hale getiririlse memnun olurum şeklinde bir not yazmıştım. Ürünü teslim aldığımda, yazmış olduğum notun tam karşılığı olarak işlemin yapılmış olduğunu gördüm. İşini tam da istendiği gibi ve hakkıyla yapan kişilerin takdir edilmesi gerektiğini düşündüğümden, Notuma gereken alakayı göstererek isteğime uygun olarak işlemi yapan görevli personele teşekkürlerimin iletilmesi için sizlerden yardım rica ediyorum. "

ORHAN ALP KAHVECİOĞLU - 14/07/2010

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklması

Ürün Açıklması

Kişiye Özel İsim Baskılı Bayan Kapşonlu Sweatshirt sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en anlamlı hediyelerden birisi olacaktır 

Mükemmel bir hatıra niteliğindeki Kişiye Özel İsim Baskılı Bayan Kapşonlu Sweatshirt kaçırmamanızda fayda var! 

  • Kendi fabrikamızda üretilen, 1.sınıf 2 iplik penye kalın kumaş kullanılarak yapılan özel dikim ve işçilik uygulanan oldukça kaliteli bir ürün.
  • Ürün kumaş metrekare gramajı oldukça yüksek ve 260 gr/m2 dır.
  • %100 pamuk


  • Tisho Kişiye Özel İsim Baskılı Bayan Kapşonlu Sweatshirt Kişiye Özel  İsim Baskılı Bayan Kapşonlu Sweatshirt hazir-186 49.90 TL In stock Kişiye Özel Hediyelik İsim Baskılı Kapşonlu Sweatshirt İle Sevdiklerinizin Dikkatini Çekebilirsiniz.