Kişiye Özel Fotoğraf Ve Yazılı Kupa Bardak

34,90 TL     24,90 TL
Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Değerli TISH-O yöneticisine & yetkilisine Alışveriş keyfini SONUNA kadar yaşatmanızdan dolayı başta siz yönetim olarak daha sonra ekibinizdeki değerli tüm personelinizi canı gönülden kutlar,başarılarınızın ebediyen devam etmesini dilerim. Uzun yıllardır internet üzerinden alışveriş yapıyorum ancak TISH-O kadar profesyonel bir ekip ile hiç tanışmamıştım.Aldığım memnuniyetin ayrıntılarını saymak istesem buraya yazılamayacak kadar çok inanın. TISH-O ekibine teşekkür ediyor saygılar sunuyorum. "

necati ömür - 21/08/2010

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz en güzel anılarınızı hatırlatan fotoğraflarınızı bilgisayarda, telefonda saklamaya alışmışsınızdır. Bu fotoğraflarınızı başka platformda özenle saklayabileceğiniz, alışkanlıklarınızın dışına çıkacağınız harika bir önerimiz var. Kişiye Özel  Fotoğraf ve Yazılı Kupa Bardak.. Sevgiliniz ile geçirdiğiniz zamanlar sizin için oldukça değerlidir. Bu anıları ölümsüz yaparak çektiğiniz fotoğraflarınızla kendi kupanızı oluşturabilirsiniz veya hediye edeceğiniz birisine böyle bir bardak edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişi ve sizin isminiz, size özel bir tarih ile ekleyebileceğiniz 2 adet fotoğafınız ile hazırlanacak olan Kişiye Özel  Fotoğraf ve Yazılı Kupa Bardak, süpriz niteliğinde bir hediye olacak.

Mükemmel bir hatıra niteliğindeki Kişiye Özel  Fotoğraf ve Yazılı Kupa Bardağı kaçırmamanızda fayda var! 

  • Kulplu kupa. İçeceklerinizi, cam bardaklara göre da uzun süre soğuk veya sıcak tutar.
  • Elde yıkayınız
  • Evinizde, ofisinizde sabah kahvenizi yudumlarken, akşam çayınızı içerken keyfinize keyif katmak için istediğiniz renk seçenekleriyle kulplu kişiye özel fotoğraf ve yazılı kupaları tavsiye ediyoruz.


  • Tisho Kişiye Özel Fotoğraf Ve Yazılı Kupa Bardak Kişiye Özel  Fotoğraf Ve Yazılı  Kupa Bardak hazir-148 24.90 TL In stock Kendinize Ve Sevdiklerinize Alabilicek En Güzel Kupa Bardaklar Ve En Uyumlu Hediyeler Sitemizde Mevcuttur.