Kişiye Özel Deri Kredi Kartlık

39,90 TL     23,90 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Merhabalar,

Bu güne kadar, serigrafi, transfer baskı vs. tekstil baskıda kullanılan yöntemlerin neredeyse tümünü tanımama yetecek tadar, onlarca T-Shirt baskısı yaptırdım. Tasarımlarını kendimin yaptığı bu baskıların tamamı hayal kırıklığı ile sonuçlandı. Ya baskılar çok berbat oluyor, ya görselin etrafı boya taşmaları sonucu çapaklı oluyor, ya t-shirtin her tarafına boyalar bulaşıyor, ya da renk tutmuyor, benim grafikte kullandığım renklerle hiç ilgisi olmayan renkler çıkıyordu. Bir - iki hafta sonra da baskının kavlayıp dökülmesi de cabası.

Bu gün, firmanıza sipariş etmiş olduğum t-shirtüm biraz önce adresime teslim edildi. Merakla paketi açtığımda gördüklerim karşısında hissettiklerimi sizlerle paylaşmak istedim:

1- T-shirt penyesi gayet güzel ve kaliteli. 2- Baskı ise tek kelime ile HARİKA!.. Renkler son derece güzel, tasarımdaki renkler yakalanmış, baskıda en küçük bir taşma, çapaklanma vs. yok.

Sonuç olarak, kaliteli bir penye, mükemmel bir baskı, özenli bir paketleme ve adrese teslim. Elli dört yaşımdayım ve bu güne kadar alışverişte bulunduğum birçok firmaya -ki büyük çoğunluğu adı sanı büyük firma ve markalardır- hep şikayet mesajları yazmak zorunda kaldım. Sürekli olarak kendime, Acaba bir kez olsun şikayet mesajı yerine teşekkür mesajı yazmama vesile olacak ve bana bu ülkede güzel şeyler de oluyor dedirtecek bir firmayla karşılaşır mıyım? diye sorup durdum. O gün, bu günmüş. İlk kez içimden gelerek bir firmaya teşekkür mesajı yazıyorum.

Penyesini dikenden, baskısını yapana, paketleyene, sipariş takibini yapana, kısaca emeği geçen tüm TISH-O ekibine en içten teşekkürler. Ellerinize sağlık.

Yeni tasarımlarla birlikte olmak dileğiyle..."

Cengiz Kurt - 11/06/2013

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye özel kredi kartlık babanıza eşinize bir arkadaşınıza hediye edebileceğiniz şık ve kullanışlı bir hediyedir.Hediye kredi kartlık üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yada sizin önemli olan bir tarihi yazdırabilirsiniz.Tasarım kredi kartlıklar ; isim baskılı kredi kartlık , logo baskılı kredi kartlık, tarih baskılı kredi kartlık olarak  yapılmaktadır. Kredi kartlıklarımız %100 deridir ve üzerine yazılan yazı lazer ile yazılmaktadır kalıcıdır silinmez , uzun süre kullanabilirsiniz.
10 yaprak kredi kartı bölmesi ile bütün kartlarınızı rahatlıkla sıgdırabilirsiniz. Biliriz ki erkeklerin en önemli aksesuarlarından biridir cüzdan  ve cüzdanların içine  para, kartvizitlik, kredi kartları, ehliyet vs koyunca çok şişkin ve karışık bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden hem cebi rahatlatacak hem de kartların daha düzenli olmasını sağlayacak bir aksesuardır kredi kartlıklar. Kredi kartlık hediyeleri  ile sevdiklerinizi mutlu edebilir , özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Kredi kartlık tasarımları kalite ve şıklığı bir arada taşımaktadır. Hediye kredi kartlıklar  hediye almakta kararsızlık yaşayanlar için kurtarıcı niteliğindedir.Tisho Kişiye Özel Deri Kredi Kartlık Kişiye Özel Deri Kredi Kartlık hazir-43 23.90 TL In stock Kişiye Özel Deri Kredi Kartlık Harika bir hediye ürünü. Kişiye Özel Deri Kredi Kartlık ile sevdiklerinizi mutlu edin.