Kişiye Özel Deri Kredi Kartlık

39,90 TL     23,90 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Tisho dan iki kez sipariş verdim.İlkinde zaten sorun yaşamadım.İkinci siparişte bir hata yaptımz ancak Tsiho yetkilileri bu hatamı hiç sorun etmeden telafı ettiler.Müşteri memnuniyeti konusunda gösterdikleri hassasiyeti tebrik ediyorum."

sevda seslikaya - 06/01/2010

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye özel kredi kartlık babanıza eşinize bir arkadaşınıza hediye edebileceğiniz şık ve kullanışlı bir hediyedir.Hediye kredi kartlık üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yada sizin önemli olan bir tarihi yazdırabilirsiniz.Tasarım kredi kartlıklar ; isim baskılı kredi kartlık , logo baskılı kredi kartlık, tarih baskılı kredi kartlık olarak  yapılmaktadır. Kredi kartlıklarımız %100 deridir ve üzerine yazılan yazı lazer ile yazılmaktadır kalıcıdır silinmez , uzun süre kullanabilirsiniz.
10 yaprak kredi kartı bölmesi ile bütün kartlarınızı rahatlıkla sıgdırabilirsiniz. Biliriz ki erkeklerin en önemli aksesuarlarından biridir cüzdan  ve cüzdanların içine  para, kartvizitlik, kredi kartları, ehliyet vs koyunca çok şişkin ve karışık bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden hem cebi rahatlatacak hem de kartların daha düzenli olmasını sağlayacak bir aksesuardır kredi kartlıklar. Kredi kartlık hediyeleri  ile sevdiklerinizi mutlu edebilir , özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Kredi kartlık tasarımları kalite ve şıklığı bir arada taşımaktadır. Hediye kredi kartlıklar  hediye almakta kararsızlık yaşayanlar için kurtarıcı niteliğindedir.Tisho Kişiye Özel Deri Kredi Kartlık Kişiye Özel Deri Kredi Kartlık hazir-43 23.90 TL In stock Kişiye Özel Deri Kredi Kartlık Harika bir hediye ürünü. Kişiye Özel Deri Kredi Kartlık ile sevdiklerinizi mutlu edin.