Kişiye Özel Çiftli Anahtarlık

24,90 TL     19,90 TL


Ürün şu anda tedarik edilememektedir.
Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

" Merhabalar,
Geçen hafta çok yakın bir arkadaşımın doğum günü için sizlere sipariş vermiştim. Öncelikle zamanında yaptığınız geri dönüşler ve teslimat için çok teşekkür ederim. Cumartesi günü gerçekleşen organizasyonda, Tshirtler hem doğum günü sahibi tarafından, hem de diğer katılımcılar tarafından çok beğenildi. Tshirtler ve üzerine yapılan baskı gerçekten çok güzel ve kaliteliydi. Hazırladığınız ve sunduğunuz hizmet için sizlere çok teşekkür ederim. Bir başka yapılacak olan işte yine sizlerle çalışmayı çok isterim.
Tekrar teşekkür eder, iyi günler dilerim."

S. Erdin - 03/03/2014

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye özel çiftli anahtarlık  eşinize babanıza patronunuza arkadaşlarınıza alabileceğiniz kullanışlı bir hediyedir. Kişiye özel çiftli anahtarlık tasarımını sevdiklerinize hediye edebilir ya da kendinize alabilirsiniz. Logo baskılı kişiye özel anahtarlık ve isim baskılı kişiye özel anahtarlık yaptırabilirsiniz. Anahtarlığın deri kısmına  hediye edeceğiniz kişinin ismini , firma logosunu yada sizin için önemli olan bir tarihi yazdırabilirsiniz.Hediye kişiye özel anahtarlık yeni ev alan , işyeri açan biri için çok anlamlı bir hediye olacaktır.Her zaman kişiye özel hediyeler kendimizi daha özel hissetmemizi sağlamıştır.Siz de  sevdiklerinize kişiye özel anahtarlık hediyelerinden alıp özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz . Tasarım kişiye özel anahtarlık suni deridir.Tüm Türkiye’den sipariş alınmaktadır.

Tisho Kişiye Özel Çiftli Anahtarlık Kişiye Özel Çiftli Anahtarlık hazir-20 19.90 TL In stock Hediye Kişiye Özel çiftli Anahtarlık. Harika bir hediye ürünü. Kişiye Özel Çiftli Anahtarlık ile sevdiklerinizi mutlu edin.