Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Fotoğraf Albümü

99,90 TL     74,90 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"sipariş verme konusunda çok kararsızdım fakat canlı destek bölümündeki kişi her soruma karşılık verdi.bastıracağım resimler uygun değildi grafik bölümü onları uygun hale getirdi. ürünüm zamanında kargoya verildi ve canlı destek hala bana destek olmaya devam ediyor. ürünüm hatasız ve eksiksiz gelirse herşey mükemmel bir şekilde tamamlanmış olacak herşey için teşekkürler tish-o ekibi :)"

Hürrem Nayın - 01/03/2012

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye özel ahşap kapaklı fotoğraf albümü hayatınızın en önemli anılarını içinde barındıracak.Ahşap kapaklı fotoğraf albümü tasarımı  ahşabın verdiği kalite ve doğallıkla çok farklı bir tasarıma dönüşmüştür.Sizin için önemli olan bir tarihi , yazıyı isimi bu albüme yazdırabilirsiniz.Hayatınızın en güzel anlarını anılarını sıradan albümlerde sergilemek yerine  isim baskılı ahşap kapaklı fotoğraf albümünde sevdiklerinizle gururla paylaşabilirsiniz.En güzel anlarınızı telefonlarda bilgisayarlarda saklamak yerine  kişiye özel  ahşap kapaklı fotoğraf albümünde yıllarca saklayabilirsiniz.Ahşap kapaklı fotoğraf albümü tasarlayıp ister kendinize alabilir isterseniz de yakınlarınıza özel günlerinde hediye edebilirsiniz.Hediye ahşap kapaklı fotoğraf albümü 15 yaprak ve 60 fotoğraf kapasitelidir, fotoğraf boyutu 10x15 cm dir. Ahşap kapaklı  fotoğraf albüm hediyeleri özellikle de nostalji sevenler harika bir hediye olacaktır.Hediye ahşap kapaklı fotoğraf albümünde ki yazılar zamanla kaybolmamaktadır kalıcıdır.

Tisho Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Fotoğraf Albümü Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Fotoğraf Albümü hazir-28 74.90 TL In stock Hediye Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Fotoğraf Albümü. Harika bir hediye ürünü. Kişiye Özel Ahşap Kapaklı Fotoğraf Albümü sevdiklerinizi mutlu edin.