İstanbul Kabartmalı Kalem

79,90 TL     59,90 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Sayın Tish-o Yetkilileri, 2 Şubat tarihinde verdiğim T1202028504745 nolu siparişim olağanüstü bir hız ile 5 şubatta elime geçti. 5 adet ürünü ortalama teslim tarihinden çok önce yetiştirerek yurtdışı seyahatimde kullanmama olanak sağladığınız için çok teşekkür ederim. Ürünlerin kalitesi ve firmanızın güvenilirliğine olan inancım 1 kat daha artmıştır. İşlerinizide başarılar diliyorum. İyi çalışmalar."

Rıza Burak Tekelioğlu - 14/02/2012

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye Özel İstanbul Kabartmalı Kalemi iş arkadaşlarına , öğretmenlere , patronlara , işe yeni başlayan arkadaşlara , eşlere, babalara alınabilecek çok özel ve anlamlı bir hediyedir. Kalem üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. İsim baskılı kişiye özel kalem tasarımı çok kullanışlı ve kişiye özel bir hediyedir. Kişiye Özel İstanbul Kabartmalı Kalem hediyesi ile sevdikleriniz kendisini çok özel hissedecektir.

  • Kalem 8x19.5 cm boyutunda şık deri kutusuyla gönderilir.
  • 14 cm boyutundaki metal kalem mavi renk yazmaktadır.


  • Tisho İstanbul Kabartmalı Kalem İstanbul Kabartmalı Kalem hazir-477 59.90 TL In stock Kişiye Özel İstanbul Kabartmalı Kalemi iş arkadaşlarına , öğretmenlere , patronlara , işe yeni başlayan arkadaşlara , eşlere, babalara alınabilecek çok özel ve anlamlı bir hediyedir.