İsme Özel Siyah Krom Metal Kalem

39,90 TL     29,90 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Kurumunuza ciddi ve kaliteli tutumunuzdan dolayi tesekkur ederim. Yanlis basilan tshirtümüzün yenisi hemen elimize ulasti. ilgili tutumunuza tesekkur eder, bu ciddi anlayisin sizi her zaman en iyisi yapmaya devam edecegini ümid ederim. Saygilar. Adil."

adil erten - 19/11/2009

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

İsme Özel Kalemi iş arkadaşlarına , öğretmenlere , patronlara , işe yeni başlayan arkadaşlara , eşlere, babalara alınabilecek çok özel ve anlamlı bir hediyedir. Kalem üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. İsim baskılı kişiye özel kalem tasarımı çok kullanışlı ve kişiye özel bir hediyedir. İsme Özel Kalem hediyesi ile sevdikleriniz kendisini çok özel hissedecektir.

  • Kalem siyah kutusu ile gönderilmektedir.
  • Kalem mavi renk yazmaktadır.


  • Tisho İsme Özel Siyah Krom Metal Kalem İsme Özel Siyah Krom Metal Kalem hazir-446 29.90 TL In stock İsme Özel Kalemi iş arkadaşlarına , öğretmenlere , patronlara , işe yeni başlayan arkadaşlara , eşlere, babalara alınabilecek çok özel ve anlamlı bir hediyedir. Kalem üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. İsim baskılı kişiye özel kalem tasarımı çok kullanışlı ve kişiye özel bir hediyedir.