İsme Özel Siyah Krom Metal Kalem

39,90 TL     29,90 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Merhabalar sipariş elime 23 Nisan Cuma günü elime ulaştı. gerçekten çok güzel olmuş. Teşekkür ederim zamanında yetiştirebildiğiniz için. Benim için gerçekten güzel bir gün oldu. Tekrar alışveriş yapmak dileği ile."

Uğurkan Karali - 26/04/2010

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

İsme Özel Kalemi iş arkadaşlarına , öğretmenlere , patronlara , işe yeni başlayan arkadaşlara , eşlere, babalara alınabilecek çok özel ve anlamlı bir hediyedir. Kalem üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. İsim baskılı kişiye özel kalem tasarımı çok kullanışlı ve kişiye özel bir hediyedir. İsme Özel Kalem hediyesi ile sevdikleriniz kendisini çok özel hissedecektir.

  • Kalem siyah kutusu ile gönderilmektedir.
  • Kalem mavi renk yazmaktadır.


  • Tisho İsme Özel Siyah Krom Metal Kalem İsme Özel Siyah Krom Metal Kalem hazir-446 29.90 TL In stock İsme Özel Kalemi iş arkadaşlarına , öğretmenlere , patronlara , işe yeni başlayan arkadaşlara , eşlere, babalara alınabilecek çok özel ve anlamlı bir hediyedir. Kalem üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. İsim baskılı kişiye özel kalem tasarımı çok kullanışlı ve kişiye özel bir hediyedir.