İsim Yazılı Kişiye Özel Matara

49,90 TL     29,90 TL


Kargo

Ürün 2 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Pazar günü sipariş verdiğim ürün bugün elime geçti ve sizlere teşekkür etmek istedim, çünkü teslim aldığım ana kadar tüm bilgiler düzenli bir şekilde ulaştırıldı, ayrıca paketleme konusunda da hakkınızı vermek gerekir diye düşünüyorum. Çanta gayet şıkmış, çok beğendim, üstelik istediğim gibi hediye paketi de yapılmış. Titiz ve özenli çalışmalarınızı tebrik eder, birçoklarına örnek olmanızı dilerim. "

Tijen Köftecioğlu - 12/06/2009

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye Özel Matara ile evde, arabada,okulda ya da ofiste rahatlıkla kullanmanızı sağlayacak matara ile her yerde rahatlıkla içeceklerinizi yanınızda taşıyabileceksiniz. Üzerine yazdıracağınız isim ile de kimse mataranızı kullanmayacak. İster kendi isminizi isterseniz hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Değişebilir çift kapak özelliği ile suluk veya matara olarak kullanabilirsiniz. İsme Özel Matara, sevdikleriniz için de kullanışlı bir hediye alternatifi.

  • 750ml kapasiteye sahiptir.
  • Suluk olarak kullanabilirsiniz.


  • Tisho İsim Yazılı Kişiye Özel Matara İsim Yazılı Kişiye Özel Matara hazir-455 29.90 TL In stock Kişiye Özel Matara ile evde, arabada,okulda ya da ofiste rahatlıkla kullanmanızı sağlayacak matara ile içeceklerinizi rahatlıkla yanınızda taşıyabileceksiniz. Üzerine yazdıracağınız isim ile de kimse mataranızı kullanmayacak.