İkili Lüks Roller Tükenmez Kalem Seti

89,90 TL     79,90 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Bu arada tebrik ederim çok hızlısınız eşim dun internetten sipariş vermiş. zamanında kargoya vermişsiniz bende kargo mesajını gördüm :)) Bana yine sizden babalar gunu için sürpriz t-sıhrt yaptırıyor :)) bir sürü t-sıhrt um oldu sayenizde :)))) "

Gani Çetin - 23/06/2009

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye Özel Lüks Kalem Seti iş arkadaşlarına , öğretmenlere , patronlara , işe yeni başlayan arkadaşlara , eşlere, babalara alınabilecek çok özel ve anlamlı bir hediyedir. Kalem üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. İsim baskılı kişiye özel kalem tasarımı çok kullanışlı ve kişiye özel bir hediyedir. Özel deri kutusuyla tarafınıza gönderilen Kişiye Özel Lüks Kalem Seti hediyesi ile sevdikleriniz kendisini çok özel hissedecektir.

  • Kalemler 10x19.5 cm kendi özel deri kutusunda gönderilir.
  • Kalemlerin boyları 14 cm dir.
  • Roller ve Tükenmez Kalem mavi yazmaktadır.


  • Tisho İkili Lüks Roller Tükenmez Kalem Seti İkili Lüks Roller Tükenmez Kalem Seti hazir-443 79.90 TL In stock İkili Lüks Roller Tükenmez Kalem Seti iş arkadaşlarına , öğretmenlere , patronlara , işe yeni başlayan arkadaşlara , eşlere, babalara alınabilecek çok özel ve anlamlı bir hediyedir. Kalem üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz.