Fotoğraf İle İsim Yazılı Kare Ve Kalp Yastık

39,90 TL     29,90 TLKargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"İnternetten alışveriş yapmaktan pek hoşlanmıyorum.Tish-o ya internette sotf yaparken ulaştım ve ilk kez kalitesine inanarak sipariş verdim. Sipariş aşamasında benimle tüm sabrı ve alakasıyla yarımcı olan grafik departmanına, Kalitesiyle ve siparişi vermeye karar verdiğim andan teslim almama kadar ki olan multi profesyonel davranış ve hizmet için tish-o ekibine sonsuz teşekkürler...Bir harika ..."

BİLGE KAHRAMAN - 15/09/2009

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz en güzel anılarınızı hatırlatan fotoğraflarınızı bilgisayarda, telefonda saklamaya alışmışsınızdır. Bu fotoğraflarınızı başka platformda özenle saklayabileceğiniz, alışkanlıklarınızın dışına çıkacağınız harika bir önerimiz var. Fotoğraf İle İsim Yazılı Kare ve Kalp Yastık.. Sevgiliniz ile geçirdiğiniz zamanlar sizin için oldukça değerlidir. Bu anıları ölümsüz yaparak çektiğiniz fotoğraflarınızla kendi yastığınızı oluşturabilirsiniz veya birisine böyle bir yastık hediye edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişi ve sizin isminiz, size özel bir tarih ile ekleyebileceğiniz fotoğafınız ile hazırlanacak olan Fotoğraf İle İsim Yazılı Kare ve Kalp Yastık, süpriz niteliğinde bir hediye olacak.

Mükemmel bir hatıra niteliğindeki Fotoğraf İle İsim Yazılı Kare ve Kalp Yastığı kaçırmamanızda fayda var! 

  • Kendi fabrikamızda üretilen, 1.sınıf gabardin kumaş kullanılarak yapılan özel dikim ve işçilik uygulanan oldukça kaliteli bir ürün. Fermuarlı kılıflıdır. Kılıfı tek başına yıkanabilir. İçinde yüksek kalitede yumuşak malzeme vardır
  • Kare yastığın boyutu: 37cm x 37 cm
  • Kalpli yastığın boyutu: 34cm x 34 cm 


  • Tisho Fotoğraf İle İsim Yazılı Kare Ve Kalp Yastık Fotoğraf İle İsim Yazılı Kare Ve Kalp Yastık hazir-161 29.90 TL In stock Uyurken Sevdiklerinizi Yanınızda Hissetmek İstiyorsanız Onların Fotoğraflarını Veya İsimlerini Yastıklara Ekleyebilirsiniz.