Fotoğraf Baskılı Kare Ve Kalpli Yastık

39,90 TL     29,90 TL
Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Merhaba, Hizmet kalitenizden çok memnun kaldık, başka projelerde görüşmek üzere... Teşekkürler"

Asuman Paçaro - 06/07/2011

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz en güzel anılarınızı hatırlatan fotoğraflarınızı bilgisayarda, telefonda saklamaya alışmışsınızdır. Bu fotoğraflarınızı başka platformda özenle saklayabileceğiniz, alışkanlıklarınızın dışına çıkacağınız harika bir önerimiz var. Fotoğraf Baskılı Kare Ve Kalpli Yastık.. Sevgiliniz ile geçirdiğiniz zamanlar sizin için oldukça değerlidir. Bu anıları ölümsüz yaparak çektiğiniz fotoğraflarınızla kendi yastığınızı oluşturabilirsiniz veya hediye edeceğiniz birisine böyle bir yastık hediye edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişi ve sizin isminiz, size özel bir tarih ile ekleyebileceğiniz 2 adet fotoğafınız ile hazırlanacak olan Fotoğraf Baskılı Kare Ve Kalpli Yastık, süpriz niteliğinde bir hediye olacak.

Mükemmel bir hatıra niteliğindeki Fotoğraf Baskılı Kare Ve Kalpli Yastığı kaçırmamanızda fayda var! 

  • Kendi fabrikamızda üretilen, 1.sınıf gabardin kumaş kullanılarak yapılan özel dikim ve işçilik uygulanan oldukça kaliteli bir ürün. Fermuarlı kılıflıdır. Kılıfı tek başına yıkanabilir. İçinde yüksek kalitede yumuşak malzeme vardır
  • Kare yastığın boyutu: 37cm x 37 cm
  • Kalpli yastığın boyutu: 34cm x 34 cm 


  • Tisho Fotoğraf Baskılı Kare Ve Kalpli Yastık Fotoğraf Baskılı Kare Ve Kalpli Yastık hazir-145 29.90 TL In stock Sevdiklerinizin Fotoğraflarını Ve İsimlerini Yazdırabileceğiniz En Güzel Yastıklar Bu Adreste.