Doğum Günü Temalı Fotoğraf Baskılı Taş Tablo

39,90 TL     29,90 TLKargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"40. doğumgünümde tish-olarım ile çok sükse yaptım hatta beyaz t-shirtüm en güzel anım olarak tüm dostlarımca imzalandı..teşekkürler.Fotoğraf için tıklayın"

kader çekerek - 29/04/2010

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz en güzel anılarınızı hatırlatan fotoğraflarınızı bilgisayarda, telefonda saklamaya alışmışsınızdır. Bu fotoğraflarınızı başka platformda özenle saklayabileceğiniz, alışkanlıklarınızın dışına çıkacağınız harika bir önerimiz var. Doğum Günü Temalı Fotoğraf Baskılı Taş Tablo.. Sevgiliniz ile geçirdiğiniz zamanlar sizin için oldukça değerlidir. Bu anıları ölümsüz yaparak çektiğiniz fotoğraflarınızla kendi taş tablonuzu oluşturabilirsiniz veya birisine böyle bir taş tablo hediye edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişi ve sizin isminiz, size özel bir tarih ile ekleyebileceğiniz fotoğafınız ile hazırlanacak olan Doğum Günü Temalı Fotoğraf Baskılı Taş Tablo, süpriz niteliğinde bir hediye olacak.

Mükemmel bir hatıra niteliğindeki Doğum Günü Temalı Fotoğraf Baskılı Taş Tabloyu kaçırmamanızda fayda var!

  • Parlak yüzey üzerine kaliteli bir baskı ile muhteşem bir görüntü elde edeceksiniz. Masaüstünde duracak şekilde, kendi özel ayaklarıyla gönderilmektedir.
  • Oval Taş Tablo boyutları: 20x20 cm


  • Tisho Doğum Günü Temalı Fotoğraf Baskılı Taş Tablo Doğum Günü Temalı Fotoğraf Baskılı Taş Tablo hazir-182 29.90 TL In stock Doğum Günü Temalı Fotoğraf Baskılı Taş Tablo İle Sevdiklerinize Güzel Bir Hediye Alabilir Ve Onları Mutlu Edebilirsiniz.