Bordo Çizgili Erkek Slimfit Gömlek

119,90 TL     99,90 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Bu maili atmazsam size haksızlık etmiş olacağım sanırım. Başarı ve hizmet kalitenizi tebrik ederim. Açıkça ve dürüstçe söylemem gerekirse hiç beklemediğim bir hızla ve ilgili ile gerçekleşti her şey. Sitenizi ilk kez kullandım ama bundan sonra sanırım sık sık siparişim olacak eminim..
Bunu hediye aldığım kişi yeğenim ve kız arkadaşı.ikiside 22 yaşındalar. Yeğenim ( ersin ) 7 ay önce motor kazası geçirdi ve yatalak şuanda Yürüyebilmesi yaklaşık 1-2 yıl alacak diyor doktorlar. Ve size onun bu tişörtü gördüğündeki mutluluğunu anlatmama imkan yok..Hemen ayağa kalkmak istediğini ve bunu giymek istediğini söyledi.Hiç kuşkusuz ki eski sağlığına kavuşacaktır ama şuanda nasıl bir mutluluk yarattığınızı görmeniz lazımdı Yeğenimi bu kadar mutlu ettiğiniz için çok çok onun adına da teşekkür ederim.
Tekrar tüm ekibinize teşekkür ederim. Ürün kalitenize ayrıca bayıldım… Sevgiler.. "

Ayşegül Ölmez - 12/03/2010

Bütün YorumlarTisho Bordo Çizgili Erkek Slimfit Gömlek Bordo Çizgili Erkek Slimfit Gömlek hazir-115 99.90 TL In stock Hediye Bordo Çizgili Erkek Slimfit Gömlek. Bordo Çizgili Erkek Slimfit Gömlek ile sevdiklerinizi şaşırtın onlara özel olduklarını hissettirin