Kendi Tişörtünü Kendin Yap!

Tisho ile "Kişiye Özel Tişört"

Tisho herkesin online olarak "Kendilerine Özel Tişört" tasarlamalarını sağlıyor. Yani www.Tisho.com ‘den istediğiniz model tişörtü seçip, tişörtün rengini değiştirebiliyorsunuz. Tişörtünüze bilgisayarınızdaki bir resmi ekleyebiliyor ,istediğiniz bir yazıyı yazabiliyorsunuz. Veya sitede kategoriler halinde bulunan 2000 den fazla hazır dizaynlardan birini seçebiliyorsunuz. Baskının yeri ve boyutunu siz ayarlıyorsunuz.

Evinizde veya ofisinizde çayınızı, kahvenizi yudumlarken birkaç dakika içerisinde kendinize bir Tisho dizayn ediyorsunuz ve 3 gün içinde adresinize gönderiliyor. Yani bu, artık hazır şeyleri almak zorunda olmadığınızın ve kendinizi giydiklerinizle ifade etme zamanının geldiği anlamına geliyor..

Tisho bütün bunları Dünyada 3 ülkede ve Türkiye’de sadece Tisho'da bulunan "Nefes Alabilen Baskı Teknolojisi" ile yapmaktadır. Kumaşla bütünleşen bu baskı, dünyadaki en yeni, sağlıklı ve kalıcı baskı yöntemidir.

17 yıllık imalat ve ihracat deneyimine sahip şirket ürünlerinin tamamını 1.sınıf kumaşlarla kendi fabrikasında hazırlanmaktadır. "Tisho"yu bir marka yapmak için ciddi altyapı çalışmaları yapılmıştır ve marka profesyonel bir ekibin kontrolü altında büyümektedir. Hedef ise, tişört veya t-shirt kelimesini tamamen kaldırıp herkesin tişörtü, Tisho olarak adlandırmasını sağlamaktır.

Tisho projesinin altyapı, ar-ge ve hazırlığı 1 yıldan uzun sürmüş, 10 dan fazla ülkeye gidilmiş ve dünyadaki bütün baskı yöntemleri incelenerek karar verilmiştir.

Evlilik teklif edenler, özür dileyenler, müzik tutkunları, renklere gönül verenler, güzel bir sürpriz yapmak veya hediye hazırlamak isteyenler ya da hazır ve sıradanlıktan hoşlanmayanlar, artık herkes Tisho’da..

Tisho.com çok büyük ilgi toplamakta ve Türkiye’de 81 ilden ve Dünya’da 57 ülkeden binlerce ziyaretçi ağırlamaktadır.

Türkiye’nin ilk kişiye özel ürün tasarım sitesi.

tisho.com