Balonlu Kız Bebek Doğum Günü Magneti

39,00 TL     30,00 TLKargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"İnternetten alışveriş yapmaktan pek hoşlanmıyorum.Tish-o ya internette sotf yaparken ulaştım ve ilk kez kalitesine inanarak sipariş verdim. Sipariş aşamasında benimle tüm sabrı ve alakasıyla yarımcı olan grafik departmanına, Kalitesiyle ve siparişi vermeye karar verdiğim andan teslim almama kadar ki olan multi profesyonel davranış ve hizmet için tish-o ekibine sonsuz teşekkürler...Bir harika ..."

BİLGE KAHRAMAN - 15/09/2009

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Magnet Ölçüleri : 9x6,5 cm

Kız çocukları için tasarlanmış fotoğraflı doğum günü magneti. Bu modelimizde dilerseniz kızınızın ismini, yaşını ve doğum tarihini ekleyebilirsiniz.

Çocuklarınızın en güzel gününde davete gelen misafirlerinize, o günün anısına çocuğunuzun fotoğrafıyla hazırlanmış bu magnetlerden hediye edebilirsiniz. Fotoğraflarınızı kolayca yükleyin. İstediğiniz şablonu kullanarak adet sınırı olmadan istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.Tisho Balonlu Kız Bebek Doğum Günü Magneti Balonlu Kız Bebek Doğum Günü Magneti hazir-202 30.00 TL In stock Çocuklarınızın en güzel gününde davete gelen misafirlerinize, o günün anısına çocuğunuzun fotoğrafıyla hazırlanmış bu magnetlerden hediye edebilirsiniz.