Atatürk ve İmzası Kabartmalı Anahtarlık ve Kalem Seti

79,90 TL     69,90 TL


Ürün şu anda tedarik edilememektedir.
Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Merhaba, Kargomun ulşatığı haberini az önce eşimin araması ile anladım. Çok sevindiğini söylemiş tekrar tekrar teşekkürler, Emin olun bu yaklaşımınızı, t-shirt vs baskı tipi isteyen kişilere tavsiye edeceğim. Kolay Gelsin "

sabri tekin - 18/10/2010

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye özel Atatürk ve İmzası Kabartmalı Kalem ve Anahtarlık Seti iş arkadaşlarına, öğretmenlere, patronlara, işe yeni başlayan arkadaşlara, eşlere, babalara alınabilecek çok şık bir hediyedir. İsim baskılı kişiye özel kalem ve anahtarlık tasarımı çok kullanışlı ve anlamlı bir hediyedir. Hediye kişiye özel kalemlerin ve anahtarlığın üstüne, hediye edeceğiniz kişinin adını yazdırabilirsiniz. Kişiye özel kalem hediyeleri uzun yıllar kullanıldığında sevdiklerinize sizi hatırlatacak şahane bir hediye. Özel kuyusunda tarafınıza gönderilen kişiye özel kalem hediyeleri çok dikkat çekici bir hediye olacaktır. Aynı zamanda hediye edeceğiniz kişi kendisini çok özel hissedecektir. Kalemin bir yüzeyinde Ulu önderimiz Atatürk kabartması bulunmaktadır. Diğer yüzünde ise imzasının kabartması bulunmaktadır.

  • 12x18cm özel kutusunda gönderilir.
  • Kalemin boyu 14 cm dir.
  • Anahtarlığın boyu 13 cm dir.
  • Kalem mavi yazmaktadır.


  • Tisho Atatürk ve İmzası Kabartmalı Anahtarlık ve Kalem Seti Atatürk ve İmzası Kabartmalı Anahtarlık ve Kalem Seti hazir-474 69.90 TL In stock Kişiye özel Atatürk Kabartmalı Kalem ve Anahtarlık Seti iş arkadaşlarına, öğretmenlere, patronlara, işe yeni başlayan arkadaşlara, eşlere, babalara alınabilecek çok şık bir hediyedir. İsim baskılı kişiye özel kalem ve anahtarlık tasarımı çok kullanışlı ve anlamlı bir hediyedir.