Ahşap Kaplama Lüks Kalem Seti

99,90 TL     89,90 TL


Ürün şu anda tedarik edilememektedir.
Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Merhaba Tish-o Ailesi Ben sitenize üyeyim.Sitenizden defalarca sipariş verdim ve vermeye de devam edeceğim.Çünkü size bayılıyoruz !! Yeni fark ettim ki sipariş fotolarımızı size gönderirsek indirim kazanıyormuşuz ki bu benim için harika olacak çünkü anneler günü için siparişlerim olacak.. Olumlu cevabınızı bekliyorum. YAPRAK & MAHZAR DAN SEVGİLER
Fotoğraf için tıklayın"

YAPRAK IŞIKGÖZ - 06/05/2013

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye özel ahşap kaplama kalem seti iş arkadaşlarına, öğretmenlere, patronlara, işe yeni başlayan arkadaşlara, eşlere, babalara alınabilecek çok şık bir heditedir. İsim baskılı kişiye özel kalem seti tasarımı çok kullanışlı ve anlamlı bir hediyedir. Hediye kişiye özel kalemlerin ve anahtarlığın üstüne, hediye edeceğiniz kişinin adını yazdırabilirsiniz. Kişiye özel kalem hediyeleri uzun yıllar kullanıldığında sevdiklerinize sizi hatırlatacak şahane bir hediye. Özel kuyusunda tarafınıza gönderilen kişiye özel kalem hediyeleri çok dikkat çekici bir hediye olacaktır. Aynı zamanda hediye edeceğiniz kişi kendisini çok özel hissedecektir.

  • 10.5x20 cm özel ahşap ve deri kutusunda gönderilir.
  • Roller kalem ve tükenmez kalemin boyu 14 cm dir.
  • Kalemler mavi yazmaktadır.


  • Tisho Ahşap Kaplama Lüks Kalem Seti Ahşap Kaplama Lüks Kalem Seti hazir-457 89.90 TL In stock Kişiye özel ahşap kaplama kalem seti iş arkadaşlarına, öğretmenlere, patronlara, işe yeni başlayan arkadaşlara, eşlere, babalara alınabilecek çok şık bir hediyedir.