4 Fotoğraflı Kız Çocuk Doğum Günü Magneti

39,00 TL     30,00 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Sipariş adresi olarak çalıştığım şirketin adresini vermiştim. Ve bütün arkadaşlarımla beraber merakla beklemeye başladık. Verilen terminden önce, bugün elime ulaştı siparişim ve herkes çok beğendi. Kumaş kalitesi olsun baskı kalitesi olsun hepsi mükemmel . İyi bir seçim yaptığıma inanıyorum. Sizinle tanıştığım için çok mutluyum. Tish-o ailesine başarılar dilerim. Tekrar görüşmek dileğiyle...."

Songül Özbek - 05/02/2011

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Magnet Ölçüleri : 9x6,5 cm

Kız çocukları için tasarlanmış fotoğraflı doğum günü magneti. Bu modelimizde dilerseniz kızınızın ismini ve doğum tarihini ekleyebilirsiniz.

Çocuklarınızın en güzel gününde davete gelen misafirlerinize, o günün anısına çocuğunuzun fotoğrafıyla hazırlanmış bu magnetlerden hediye edebilirsiniz. Fotoğraflarınızı kolayca yükleyin. İstediğiniz şablonu kullanarak adet sınırı olmadan istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.Tisho 4 Fotoğraflı Kız Çocuk Doğum Günü Magneti 4 Fotoğraflı Kız Çocuk Doğum Günü Magneti hazir-204 30.00 TL In stock Çocuklarınızın en güzel gününde davete gelen misafirlerinize, o günün anısına çocuğunuzun fotoğrafıyla hazırlanmış bu magnetlerden hediye edebilirsiniz.