4 Fotoğraflı Erkek Bebek 1 Yaşında Magneti

39,00 TL     30,00 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"meraba! babalar günü için babama tasarladığım tişört cuma günü elime ulaştı. zamanında elimde oldu, çok şaşırdım ve sevindim. 3 gün içinde geleceğinden umutsuzdum ama sorunsuz geldi.hediye paketi ve özel klasörü çok hoştu..ilk tish-o alışverişimdi ve oldukça memnun kaldık..sorunsuz güzel bir alışverişti,teşekkürler tish-o.. bu arada bende online bir tish-o mağazam olsun istiyorum güzel tasarımlarım var ama bakalım.. "

Ezgi Özbek - 22/06/2009

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Magnet Ölçüleri : 9x6,5 cm

Erkek çocukları için tasarlanmış fotoğraflı doğum günü magneti. Bu modelimizde dilerseniz oğlunuzun ismini, yaşını ve doğum tarihini ekleyebilirsiniz.

Çocuklarınızın en güzel gününde davete gelen misafirlerinize, o günün anısına çocuğunuzun fotoğrafıyla hazırlanmış bu magnetlerden hediye edebilirsiniz. Fotoğraflarınızı kolayca yükleyin. İstediğiniz şablonu kullanarak adet sınırı olmadan istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.Tisho 4 Fotoğraflı Erkek Bebek 1 Yaşında Magneti 4 Fotoğraflı Erkek Bebek 1 Yaşında Magneti hazir-223 30.00 TL In stock Çocuklarınızın en güzel gününde davete gelen misafirlerinize, o günün anısına çocuğunuzun fotoğrafıyla hazırlanmış bu magnetlerden hediye edebilirsiniz.