4 Fotoğraflı Doğum Günü Magneti

39,00 TL     30,00 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Öncelikle saygılar..
Siparişimi 07/07/2012 tarihi saat 11.30 civarında kargo vasıtasıyla elden teslim aldım, içeriği, dizaynı ve boyutları tam istediğim şekilde ve fazlasıyla memnun kaldım. Mükemmelin de üstünde bir el emeği gösterilmiş ve her şekilde üstüme göre düşünülmüş. Bu konuda göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür eder saygılarımı sunarım, Ürünü sonsuz bir güven ve mutlulukla kullanacağımı belirtir yeni siparişlerde de bir arada iletişim halinde olmayı temenni ederim.."

EMRAH TUNCA - 10/07/2012

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Magnet Ölçüleri : 9x6,5 cm

Çocuklarınız için tasarlanmış fotoğraflı doğum günü magneti. Bu modelimizde dilerseniz çocuğunuzun ismini ve yaşını ekleyebilirsiniz.

Çocuklarınızın en güzel gününde davete gelen misafirlerinize, o günün anısına çocuğunuzun fotoğrafıyla hazırlanmış bu magnetlerden hediye edebilirsiniz. Fotoğraflarınızı kolayca yükleyin. İstediğiniz şablonu kullanarak adet sınırı olmadan istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.


Tisho 4 Fotoğraflı Doğum Günü Magneti 4 Fotoğraflı Doğum Günü Magneti hazir-251 30.00 TL In stock Çocuklarınızın en güzel gününde davete gelen misafirlerinize, o günün anısına çocuğunuzun fotoğrafıyla hazırlanmış bu magnetlerden hediye edebilirsiniz.