Kişiye Özel Deri Kredi Kartlık

39,90 TL     23,90 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, Kapıda Ödeme, Kredi Kartı, Paypal

"Merhaba,

5222673 nolu siparişimi istediğim teslim tarihine göre geç vermiş olmama rağmen arayıp durumu bildirdiğimde kırmayarak hızlı bir şekilde sipraişimi hazırlayıp 14 Martta teslimini sağladığınız için çok teşekkürler. İlk sipraiş deneyimim benim açından çok olumlu oldu.

Müşteri memnuniyetini bu şekilde hep göz önünde bulundurmanız dileğiyle. Başarılarınızın devamını dilerim.

Teşekkürler."

Oğuzhan Şimşek - 16/03/2015

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye özel kredi kartlık babanıza eşinize bir arkadaşınıza hediye edebileceğiniz şık ve kullanışlı bir hediyedir.Hediye kredi kartlık üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yada sizin önemli olan bir tarihi yazdırabilirsiniz.Tasarım kredi kartlıklar ; isim baskılı kredi kartlık , logo baskılı kredi kartlık, tarih baskılı kredi kartlık olarak  yapılmaktadır. Kredi kartlıklarımız %100 deridir ve üzerine yazılan yazı lazer ile yazılmaktadır kalıcıdır silinmez , uzun süre kullanabilirsiniz.
10 yaprak kredi kartı bölmesi ile bütün kartlarınızı rahatlıkla sıgdırabilirsiniz. Biliriz ki erkeklerin en önemli aksesuarlarından biridir cüzdan  ve cüzdanların içine  para, kartvizitlik, kredi kartları, ehliyet vs koyunca çok şişkin ve karışık bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden hem cebi rahatlatacak hem de kartların daha düzenli olmasını sağlayacak bir aksesuardır kredi kartlıklar. Kredi kartlık hediyeleri  ile sevdiklerinizi mutlu edebilir , özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Kredi kartlık tasarımları kalite ve şıklığı bir arada taşımaktadır. Hediye kredi kartlıklar  hediye almakta kararsızlık yaşayanlar için kurtarıcı niteliğindedir.Tisho Kişiye Özel Deri Kredi Kartlık Kişiye Özel Deri Kredi Kartlık hazir-43 23.90 TL In stock!Diğer Hediyelik Ürünlerden;