Kişiye Özel Çiftli Anahtarlık

24,90 TL     14,90 TL


Ürün şu anda tedarik edilememektedir.
Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, EFT, Kredi Kartı

"Babalar Günü için verdiğim siparişleri bugün teslim aldım. Ürünlerin güzelliği bir yana siparişlerin zamanında ulaşması konusunda gösterdiğiniz hassasiyet, net olmayan konular için telefonla ulaşmak adına gösterdiğiniz çaba konusunda gerçekten tish-o ekibine çok teşekkür ederim. yeni siparişlerde görüşmek üzere.. Sevgilerimle, Bilgen Yıldırım"

Bilgen Yıldırım - 19/06/2010

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye özel çiftli anahtarlık  eşinize babanıza patronunuza arkadaşlarınıza alabileceğiniz kullanışlı bir hediyedir. Kişiye özel çiftli anahtarlık tasarımını sevdiklerinize hediye edebilir ya da kendinize alabilirsiniz. Logo baskılı kişiye özel anahtarlık ve isim baskılı kişiye özel anahtarlık yaptırabilirsiniz. Anahtarlığın deri kısmına  hediye edeceğiniz kişinin ismini , firma logosunu yada sizin için önemli olan bir tarihi yazdırabilirsiniz.Hediye kişiye özel anahtarlık yeni ev alan , işyeri açan biri için çok anlamlı bir hediye olacaktır.Her zaman kişiye özel hediyeler kendimizi daha özel hissetmemizi sağlamıştır.Siz de  sevdiklerinize kişiye özel anahtarlık hediyelerinden alıp özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz . Tasarım kişiye özel anahtarlık suni deridir.Tüm Türkiye’den sipariş alınmaktadır.

Tisho Kişiye Özel Çiftli Anahtarlık Kişiye Özel Çiftli Anahtarlık hazir-20 14.90 TL In stock Hediye Kişiye Özel çiftli Anahtarlık. Harika bir hediye ürünü. Kişiye Özel Çiftli Anahtarlık ile sevdiklerinizi mutlu edin.Diğer Hediyelik Ürünlerden;