Kişiye Özel Çiftli Anahtarlık

24,90 TL     14,90 TL


Kargo

Ürün 3 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, Kapıda Ödeme, Kredi Kartı, Paypal

"ürünüm bugun istediğim adrese ulaştı muhteşemsiniz çok teşkkürler ilginize. internetteki diğer sitelerden bir çok farkınız var ve bbunu en mükemmel haliyle belli ediyorsunuz diğer siteler kesinlikle resimde görülen üründen bambaşka çok daha kötü bi ürün göndermişlerdi elime ama tish -o en kısa zamnda en süper haliyle teslim etti ürünümü tekk kelimeyle harikasıznız ekipteki emeği olan herkese teşşekürler"

AYŞE YİYİT - 17/06/2009

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye özel çiftli anahtarlık  eşinize babanıza patronunuza arkadaşlarınıza alabileceğiniz kullanışlı bir hediyedir. Kişiye özel çiftli anahtarlık tasarımını sevdiklerinize hediye edebilir ya da kendinize alabilirsiniz. Logo baskılı kişiye özel anahtarlık ve isim baskılı kişiye özel anahtarlık yaptırabilirsiniz. Anahtarlığın deri kısmına  hediye edeceğiniz kişinin ismini , firma logosunu yada sizin için önemli olan bir tarihi yazdırabilirsiniz.Hediye kişiye özel anahtarlık yeni ev alan , işyeri açan biri için çok anlamlı bir hediye olacaktır.Her zaman kişiye özel hediyeler kendimizi daha özel hissetmemizi sağlamıştır.Siz de  sevdiklerinize kişiye özel anahtarlık hediyelerinden alıp özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz . Tasarım kişiye özel anahtarlık suni deridir.Tüm Türkiye’den sipariş alınmaktadır.

Tisho Kişiye Özel Çiftli Anahtarlık Kişiye Özel Çiftli Anahtarlık hazir-20 14.90 TL In stock!Diğer Hediyelik Ürünlerden;