İsim Yazılı Kişiye Özel Matara

49,90 TL     29,90 TL


Kargo

Ürün 2 iş günü içinde kargoya verilir.

90 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA

Her siparişte 10% indirim kuponu kazanın!

Ödeme Seçenekleri: Banka Havalesi, Kapıda Ödeme, Kredi Kartı, Paypal

"Tish-olarım yine her zamanki gibi çok güzel olmuşlar. Makyaj aynası da pek aynalı birşey olmuş :)Ekibinize çok Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. şimdilik satırlarıma son veriyorum :D Işık ve sevgiyle."

mehmet öztürk - 09/02/2009

Bütün Yorumlar

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

Kişiye Özel Matara ile evde, arabada,okulda ya da ofiste rahatlıkla kullanmanızı sağlayacak matara ile her yerde rahatlıkla içeceklerinizi yanınızda taşıyabileceksiniz. Üzerine yazdıracağınız isim ile de kimse mataranızı kullanmayacak. İster kendi isminizi isterseniz hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Değişebilir çift kapak özelliği ile suluk veya matara olarak kullanabilirsiniz. İsme Özel Matara, sevdikleriniz için de kullanışlı bir hediye alternatifi.

  • 750ml kapasiteye sahiptir.
  • Suluk olarak kullanabilirsiniz.


  • Tisho İsim Yazılı Kişiye Özel Matara İsim Yazılı Kişiye Özel Matara hazir-455 29.90 TL In stock Kişiye Özel Matara ile evde, arabada,okulda ya da ofiste rahatlıkla kullanmanızı sağlayacak matara ile içeceklerinizi rahatlıkla yanınızda taşıyabileceksiniz. Üzerine yazdıracağınız isim ile de kimse mataranızı kullanmayacak.    Diğer Hediyelik Ürünlerden;